NAŠI PŘÁTELÉ

   
IVA ADAMCOVÁ  - Duchovní učitelka

"Lidstvo se podobá slunečnici, na které si každé zrníčko myslí,

že je samostatnou částečkou, ale ve své podstatě zapomnělo,

že je součástí jediného nádherného stvoření".

 

PKPR je neziskova organizace ktera nam pomaha s realizaci Statku  Slunecnice tim ze sbira financni prispevky na transparentni konto a jednou za 3 mesice nam prispevky predava. Velke diky Ive Lamkove a Zdence Pollakove ktere tato iniciativa napadla.

Lenka Hadrabova

Pracuje na permakulturnim designu zahrady pro Statek Slunecnice a to zcela nezistne a bezplatne. Pokorne dekujeme ...
Zdenka Pollakova
- nas andel strazny, bez ktereho by nas nikdy nenapadlo tyto stranky realizovat. Diky za veskerou podporu Slunecnici kterou poskytujes.

    

Spolumajitel  firmy Vincentka a.s. podporil nas projekt osobnim darem. A protoze je Vincentka  vyborny prirodni produkt tak vam pratele posilame odkaz na vsechny produkty z ni vyrabene.
Firma PYROCO je sponsorem Statku Slunecnice.
Martin Houdek je vyrobce dubovych oken pro Statek Slunecnice. Okna jsou nadherna a cena je vice nez prizniva. Navic Martin je ten nejlaskavejsi truhlar ktereho jsem kdy poznala. :D

Nadia Surel - umelkyne, restauratorka, ktera nam pomohla restaurovat stary nabytek , patinovat, natirat, voskovat a poradila brigadnikum jake postupy praktikovat
Eva Marzini
webdesigner ktery s nami spolupracuje. Dela nadherne svatebni weby. Velice zajimavy napad jak zorganizovat svatbu bez zmatku, zbytecnych darku apod. :)
Sarka Grycova o sobe:

navrhuji vzdušný, relaxační design vybavení bytu, kanceláři, kaváren, chalup, relaxačních prostor. Realizuji kurzy bytového designu pro laiky a designové nadšence.
Nabidla nam pomoci se zarizenim. Dekujeme!!!

Chcete vědet více o permakulturním designu a nevíte kde najíit informace ... Navštivte stránky zelenycarodej.cz!

Eliska Jilkova a Miroslav Jilek

Pokud hledáte způsob jak žít v souladu s matkou zemí a jak být co nejvíce sobestační tak doporučuji tyto úžasné

   Gabriela Javorská - GAJAART