PONY KLUB

Koně a poníci odjakživa okouzlují malé děti, mládež i dospělé. A ne nadarmo se říká, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Ale ježdění není zdaleka jediná zábava týkající se těchto okouzlujících zvířat. Fyzický a psychický kontakt, péče o ně a jejich boxy jsou neoddělitelnou součástí jízdárenského života. Chtěli bychom  snoubit přirozený způsob ježdění formou hry (pony games) od útlého věku s učením, jak se správně a bezpečně starat o poníky a koně. Kromě toho je to výrazné podporování vývoje soběstačnosti a odpovědnosti v našich dětech. 

                                        "pouze ilustrativní foto"

 

 

Objekt pro tyto záměry je přímo naproti přes ulici  Statku Slunečnice. Chybí boxy, které bychom udělali v první části pozemku a zbytek je popsán ve spodním obrázku. Součástí je  stodola 20x15m, která bude sloužit jako krytá jízdárna ve špatném počasí,  7000m2  pozemku v rovině na výběh a venkovní jízdárnu.

                              "Letecký pohled na pozemek"

 

                            " Stodola - krytá jízdarna pro pony"

 

                              " jiný pohlad na stodolu"

 

                                        "stodola uvnitř"

                           "pastvina a stodola v dáli"

 

Koňáci..... dokážete si představit trekking po Českém Středohoří....????Jsme pouze 50km od Prahy!!!

Předpokládáme pořídit pony plemene Hafflinger pro mládež a dospělé a Shetland pro nejmenší.

                                     "pouze ilustrativní fotky"

 

No práce je víc než dost .....

Pokud by se našel někdo kdo by měl zájem se podílet na tomto projektu ,nebo se živíte trekingem(či o tom přemýšlíte), máte vlastní koně a hledáte klidné rodiné centrum v nádherné chráněné krajiné oblasti Českého středohoří, kde chovat své koňské miláčky.... neváhejte a ozvěte se, třeba se naše cesty nezkřížili náhodou...:)))

mnichovuloun@gmail.com

 

 

FARMA PRO NEJMENŠÍ NÁVŠTĚVNÍKY

V teto části bychom chtěli vytvořit místo pro malou farmu pro nejmenší návštěvníky ,kde se budou moci potěšit klasickými zvířátky ze dvora.

                             "pouze ilustrativní fotky"